Однокомпонентні фінішні покриття PercoTop®

Двокомпонентні фінішні покриття PercoTop®
03.06.2020
DAMPSTAR 7.10 Fountain solution for IPA-free printing in heatset
19.06.2020

PercoTop пропонує широкий асортимент продукції від шпаклівки до верхнього покриття. Знайти правильний 1-компонентний верхній шар для будь-якого типу поверхні.

PercoTop® 1K Acryl 1K

PercoTop 1K Acryl є однокомпонентною (1К) емаллю, має низьку температурну сушки, із середнім вмістом сухого залишку (СССО). Композиція на основі термопластичних поліакрилатних сполучних. Емаль швидко сохне, добре підходить для фарбування пластиків.

PercoTop® Acryl 55 1K

PercoTop Acryl 55 є однокомпонентною (1К) емаллю, має низьку температурну сушки, із середнім вмістом сухого залишку (СССО), призначена для внутрішніх робіт. Композиція на основі термопластичних поліакрилатних сполучних. Емаль швидко сохне, добре підходить для фарбування пластиків.

PercoTop® Basecoat

Спеціальна промислова 1К базова емаль на основі акрилових і поліефірних смол, що поєднує широкий діапазон кольорів (металік і перламутр) з високою стійкістю кольору. Емаль розроблена спеціально для нанесення різних колірних відтінків (мультитонування) на покриття промислового призначення.

PercoTop® Basecoat

Спеціальна промислова базова фарба поєднує наявність спеціальних ефектів (відтінки металік і перламутр (слюда)) з стабільністю кольору при високих температурах. Особливо підходять в якості базової фарби під лак, без ефекту пожовтіння. Базове покриття PercoTop® дозволяє швидко знімати маскувальну стрічку при нанесенні візерунків і фрагментів. Ідеально підходить для нанесення різноколірних покриттів. Поєднання високої покриваності з малою товщиною покриття покращує продуктивність і показник витрати на м². Продукт створений на основі технології поліефірного покриття. Має короткий час висихання. Засіб не придатний для відтворення кольорів в автомобілях та вантажівках.

PercoTop® KH 1K Topcoat

PercoTop® KH 1K Topcoat – це глянцева однокомпонентна емаль на основі алкідної смоли з легким нанесенням, високою покривальною здатністю, забезпечує більш економічну альтернативу якості 2K PUR, але з меншою стійкістю до атмосферних впливів і хімічних речовин. Для внутрішнього і зовнішнього покриття.  Має 5 ступенів блиску – від високоглянцевого до матового. Продукт простий у застосуванні, тільки для промислового використання.

PercoTop® NKL

Виготовлений на основі нітроцелюлозних смол. Просте використання в поєднанні з швидкістю висихання.