Двокомпонентні фінішні покриття PercoTop®

Шпаклівка PercoTop®
03.06.2020
Однокомпонентні фінішні покриття PercoTop®
03.06.2020

PercoTop пропонує широкий асортимент продукції від шпаклівки до верхнього покриття. Ознайомтеся з нашою пропозицією 2-х компонентних лаків.

PercoTop® 2K 540 stonechip

Двокомпонентна, органорозчинна, ударостійка емаль для промислового застосування. PercoTop® 2K 540 володіє підвищеною стійкістю до відколів. Композиція на основі поліакрилатних сполук.

Percotop® 531 MIO

Двокомпонентна, органорозчинна, акрилатна емаль декоративного призначення. Розроблена спеціально для декоративного фарбування металевих покриттів (надання естетичного зовнішнього вигляду).

PercoTop® 9600 CV

Двокомпонентна емаль із середнім вмістом сухого залишку (для покриття комерційного транспорту).  PercoTop 9600, є високоякісною, органорозчинною, двокомпонентною (2К) емалю із середнім вмістом сухого залишку (СССО). Емаль спеціально розроблена для фінішного забарвлення комерційного транспорту, вантажівок і автобусів. Композиція на основі поліакрилатних сполучних.

PercoTop® 9675 CV

Двокомпонентна емаль з високим вмістом сухого залишку (забарвлення комерційного транспорту). PercoTop 9675, є високоякісною, органорозчинною, двокомпонентною емалю з високим вмістом сухого залишку. Емаль відповідає Європейським вимогам по емісії летких органічних речовин (VOC). Емаль спеціально розроблена для якісної фінішної забарвлення комерційного транспорту, шасі вантажівок і автобусів. Емаль володіє підвищеною стійкістю до утворення патьоків на вертикальних поверхнях (вертикальна стабільність) Композиція на основі поліакрілатних сполучних.

PercoTop® 9700 CV

Двокомпонентна емаль з високим вмістом сухого залишку (забарвлення комерційного транспорту). PercoTop 9700, є високоякісною, органорозчинною, двокомпонентною емаллю з високим вмістом сухого залишку (ВССО). Емаль відповідає Європейським вимогам по емісії летких органічних речовин (ЛОС). Емаль спеціально розроблена для якісної панельної, фінішної забарвлення комерційного транспорту, вантажівок і автобусів. Емаль містить в своєму складі спеціальний пакет реологічних аддитивів дозволяє збільшити технологічність матеріалу при нанесенні в один прохід.

PercoTop® Acryl 100 2K

Емаль з середнім вмістом сухого залишку. PercoTop Acryl 100 є високоефективною, двокомпонентною (2К) емалю із середнім вмістом сухого залишку (СССО) Композиція на основі спеціальних поліакрилатних сполучних.

PercoTop® 611

Двокомпонентна грунт-емаль. Композиція на основі модифікованого поліакрилату. Володіє високою адгезією до сталі, гальванізованої сталі і алюмінію.

PercoTop® EP 2K

PercoTop EP є 2-х компонентною емалю на епоксидній основі для внутрішніх робіт. Продукт має підвищену хімічну стійкість і високу твердість поверхні. Продукт рекомендується використовувати для внутрішніх оздоблювальних робіт. Прямий контакт покриття з атмосферним УФ-випромінюванням призводить до Мелень і поступового руйнування структури ПК – типовому для ЛФМ на епоксидної основі. Покривна двокомпонентна епоксидна емаль для покриття підлог і внутрішніх об’єктів, що піддаються хімічних впливів, промислових виробів, розрахованих на високі навантаження, зокрема, труб, баків.

PercoTop® HS

PercoTop HS, є органорозчинною, двокомпонентною (2К) емалю з високим вмістом сухого залишку (ВССО). Емаль відповідає європейським вимогам по емісії летких органічних сполук (ЛОС). Матеріал спеціально розроблений для фарбування об’ємних індустріальних об’єктів, кранів, техніки. Композиція на основі поліакрилатного сполучного.

PercoTop® PUR

Двокомпонентна емаль із середнім вмістом сухого залишку. Найбільш затребувана і універсальна емаль, найкраща в класі для промислового застосування, що поєднує в собі високу якість поверхні з високою атмосферною і хімічною стійкістю. Дана 2K емаль на основі акрилових та поліефірних смол. Може бути зведена до п’яти ступенів глянцю за допомогою матуючого агента CS204 від матової (25 од.) до високоглянцевої (95 од.). Економічна альтернатива емалей Imron® 700, при більш низькій ціні, тому що виробляється на пігментах CS. Є емаллю із середнім вмістом сухого залишку (СССО).

PercoTop® PUR MATT

Двокомпонентна емаль із середнім вмістом сухого залишку, матова. Поліуретанова 2К емаль, що має дві нижніх ступеня глянцю: матова (15-25 од.) і глибокоматова (3-15 од.). Володіє високою хімічною та атмосферною стійкістю.

PercoTop® 449

Високоякісна, органорозчинна, двокомпонентна (2К) фінішна емаль з ефектом «структури». Продукт дозволяє симулювати різноманітні ефекти поверхні (груба, структура, тонка структура, ефект бризок і т.д.), шляхом зміни параметрів нанесення емалі. Композиція на основі поліуретанів.