Додатки PercoTop®
03.06.2020
Шпаклівка PercoTop®
03.06.2020

Лінійка PercoTop® – це повний асортимент грунтів і наповнювачів.

Наші фахівці проконсультують та нададуть Вам рекомендації з вибору кращого варіанту в конкретно Вашому випадку.

Весь асортимент товарів – сертифікований, тому гарантуємо якість продукції.

Грунти надають захист від:

  • Атмосферного впливу
  • Механічного впливу
  • Теплового впливу
  • Хімічного впливу
  • Появи корозії

PercoTop® CS305 Cr free (вільний від хрому)

Двокомпонентний протравлюючий грунт на основі полівінілбутиролю, не містить хроматів цинку, розроблений для забезпечення виняткового захисту від корозії. Особлива формула складу забезпечує відмінну адгезію навіть на складних поверхнях, таких як нержавіюча сталь. Цей грунт був розроблений з урахуванням не тільки наявних та майбутніх екологічних вимог, але й з врахуванням потреб наших клієнтів в підвищенні контролю над процесом фарбування. Грунт добре покриває поверхню та простий у використанні. Ви завжди зможете отримати плівку потрібної товщини.

PercoTop® 1K Primer 010 CS31x

Однокомпонентний грунт на основі полівінілбутиролю, не містить хроматів цинку. Цей універсальний грунт висихає дуже швидко і має відмінні показники адгезії на більшості типів поверхонь – від сталі до алюмінію. Доступний в різному асортименті кольорів.

PercoTop®  1K Filler 021 CS321

PercoTop® 2K VHS Power Primer 4000 CS371-3

Це швидкосохнучий поліуретановий грунт / наповнювач 2К з низьким рівнем викидів може використовуватись як адгезійний грунт, грунтовий наповнювач, або шпаклівка з високою щільністю на великій кількості підкладок. Він ідеально підходить для сталі та склопластику. Ця універсальна грунтовка може бути відшліфована і буде сприяти відмінному остаточному зовнішньому вигляду верхнього шару.

PercoTop® 2K HS Primer 040 CS34x

Двокомпонентний швидкосохнучий поліуретановий грунт / наповнювач відмінної якості з низьким вмістом ЛОР (летючих органічних речовин). Може бути використаний в якості адгезійного грунту, стандартного або товстошарового наповнювача для таких поверхонь як сталь, гальванізована сталь, алюміній, склопластик. Доступний в широкому асортименті кольорів.

PercoTop® Wet on Wet Filler CS357-359

Двокомпонентний поліуретановий наповнювач з високим сухим залишком для системи (мокрий по мокрому). Відрізняється простотою нанесення і відмінним поглинанням пилу при низькому вмісті ЛОР. Всі ці якості роблять його незамінним для використання на великих поверхнях.

PercoTop® 2K Sandable Filler CS350

PercoTop® 2K Epoxy Primer CS381

Двокомпонентний грунт на епоксидній основі, не містить хроматів цинку. Характерні найвищий рівень хімічної стійкості, забезпечує оптимальний захист металевих поверхонь від корозії.

PercoTop® CS382 EP ZP

Двокомпонентний цинконаповнений грунт на епоксидній основі, не містить хроматів, спеціально розроблений для виняткового захисту від корозії сталевих поверхонь, після обробки. Він ідеально підходить для тривалого захисту об’єктів в умовах несприятливого хімічного впливу. Завдяки хорошим плівкоутворювальним властивостям і швидкому висиханню, відрізняється простотою у використання навіть в складних умовах.

PercoTop® EP MIO CS581

PercoTop® CS582 EP ZP

PercoTop® CS591 Epoxy HS High Build Coating

IMRON® P7WP7 – P7B PRIMEPOX

Епоксичні грунтовки, що не містить хроматів, P7W (білий), P7 (майже білий) та P7B (чорний) від Cromax – це 2К грунтовки на основі епоксидної поліамідної смоли. Вони не містять хроматів і забезпечують дуже хорошу стійкість до корозії, вологості та хімічних речовин. P7W, P7 і P7B придатні для використання на різних основах.