Грунти PercoTop®
03.06.2020
Двокомпонентні фінішні покриття PercoTop®
03.06.2020

Для Вас маємо все, що тільки знадобиться – від шпаклівки для вирівнювання ділянок із середніми та великими дефектами до шпаклівки, яку можна використовувати при високих температурах.

PercoTop® Putty CS160

Високоякісна 2К поліефірна шпаклівка для стандартних робіт. Нанесення без отворів, хороші характеристики шліфування і відмінна сумісність з інфрачервоним сушильним обладнанням роблять його ідеальною шпаклівкою для невеликих робіт.

PercoTop® Sprayable Putty CS161 (спрей-шпаклівка)

Шпаклівка 2К розроблена для згладжування ділянок із середніми і грубими поверхневими дефектами. Легко наноситься пістолетом і легко шліфується.

PercoTop® High Temperature Putty CS162

Шпаклівка 2K на основі технології ненасиченої поліефірної смоли, розрахована на 30-хвилинну життєздатність в поєднанні з оптимальною здатністю до витяжки для нанесення без отворів на великі і дуже великі поверхні. Він має дуже хорошу шліфувальну здатність для підвищення продуктивності в малярському цеху. Ця шпаклівка стійка до високих температур, тому її можна покрити порошком – максимум 30 хвилин при температурі 180 ° C.

PercoTop® Thixoflex Putty CS165

Двокомпонентна поліефірна шпаклівка з тиксотропною дією, що робить її придатною для застосування в складних умовах Легке нанесення і хороше шліфування забезпечують стабільну поверхню без пор з сильним опором.