Вже більше десяти років ми успішно працюємо на ринку витратних матеріалів. Крок за кроком, вибираючи продукти в найкращих виробників, йшли до мети, щоб стати не лише кращими   постачальниками, а й надійними партнерами та забезпечувати відмінний сервіс і підтримку.

МИ лідери в Україні по продажу лакофарбових матеріалів та допоміжної хімії. Асортимент нашої продукції налічує більше ніж 1000 найменувань. Клієнтами нашої компанії являються більше ніж 300 компаній України і не тільки.

МИ знаємо, щоб залишатися лідером, потрібно не просто якісно і впевнено рухатись вперед – потрібно задавати темп всієї індустрії. Саме тому, робота нашої компанії заснована на двох принципах: якості та інновації. Основним напрямком діяльності компанії є забезпечення максимальної пропозиції якісних лакофарбових матеріалів для всього комплексу процесів покриття.

МИ спрямовані на якісне співробітництво, найсучасніші технології і напрямки розвитку ринку лакофарбових покриттів.

МИ не зупиняємось на досягнутому, у питаннях вдосконалення комплексу наших товарів та послуг не існує меж.

НАШІ ПОСЛУГИ

  • Високоякостні лакофарбові матеріали та допоміжна хімія
  • Повноцінна колористична лабораторія для замішування фарб
  • Виробництво УФ лаків
  • Якісний технологічний супровід та консультації експертів
  •  Розробка логістичних рушень для кожного клієнта індивідуально
  • Організація семінарів та навчань для кращого розуміння продуктів та процесів виробництва компанії, їхні можливості та сфери застосування

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми команда, яка динамічно розвивається та прагне допомогти у вирішенні будь-яких технологічних завдань максимально ефективно та оперативно.

Кожен із співробітників має великий досвід роботи в своїй сфері.

Ми постійно вдосконалюємося, навчаємося, регулярно відвідуємо найважливіші тематичні заходи і виставки, стежимо за інноваціями і останніми подіями в області лакофарбових покриттів.

Організовуємо семінари, лекції та зустрічі наших Партнерів з виробниками витратних матеріалів для кращого розуміння потреб їхнього виробництва.

SOFI – Screen Offset Flexo Individual
КОМАНДА СПЕЦІАЛІСТІВ НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ